Hotely v Videň

::

Ubytování v Videň online evidence kapacity

Hotely v Videň | Levné ubytování v Videň | 3 hvězdičkové hotely v Videň | 4 hvězdičkové hotely v Videň | 5 hvězdičkové hotely v Videň
Vienna HOTELStart
Levné hotely v Videň - Vienna Hotel Start
Skupinové slevy   |   Rezervace pokojů
Hotely Videň   |    Hotele Wiedeń   |  Hoteluri Viena 
Vienna alberghi   |  Unterkünfte Wien   |  Bécsi szállodák   |   Hotels Vienna 

Časté dotazy

Jak můžete rezervovat prostřednictvím systému Hotelstart?

žádáme Vás, napište na tiskopis datum Vašeho příjezdu a odjezdu, počet požadovaných pokojů a potom stlačte tlačítko kontrola ceny" Hledání hotelu". Objeví se seznam s těmi hotely v Videň, které mají volné pokoje na požadované období i ceny pokojů. Vyberte si hotel a potom začněte rezervaci kliknutím na tlačítko "Rezervace". Přejete-li si vybírat ubytování podle zvláštních hledisek, klikněte na odpovídající seznam hotelů v Videň.

Je vaše služba bezplatná?

Ano, naše služby jsou úplně bezplatné. Neexistují žádné skryté výdaje. Vy platíte jenom za hotelový pokoj, bezprostředně v hotelu.

Jak dlouho budete muset čekat na potvrzení objednávky?

Vyplníte-li svůj rezervační list úplně, na obrazovce okamžitě dostanete potvrzení a za několik vteřin se objeví ve vaší e-mailové schránce náš potvrzující dopis.

Dostanete potvrzení i od hotelu?

Ne. Nebudete potřebovat nic jiného, jako potvrzení rezervace doručené od Vienna HotelStart.

Jak budete platit za rezervovaný pokoj?

Platit za pokoj musíte na hotelu, při příjezdu nebo odjezdu. V každém hotelu můžete platit v hotovosti, ale největší část hotelů přijímá i mezinárodní platební karty.

Jsou ceny udané přes HotelStart jiné než ceny jednotlivých hotelů?

Naše ceny jsou velmi konkurenčně schopné. Vzhledem k tomu, že náš odbytový systém na pokoje je velkoobchodní, nabídky, které dostáváme od našich partnerů, jsou nižší, než cena, kterou dostanete Vy jako soukromá osoba, přímo od hotelu. Na seznamu můžete porovnat ceny hotelů a jeho služby, takže můžete lehce najít nejlepší nabídku poměrem cena - hodnota.

Je bezpečné udat informace o své platební kartě?

Ano, je to úplně bezpečné! Náš systém využívá 128 bytový systém utajení, který ověřil Thawte Inc., je to nejbezpečnější způsob zaslání dat úvěrové karty přes Internet.

Obsahuje cena pokoje i cenu snídaně?

V případě většiny hotelů ano. Informaci o snídani ( je-li, její typ, atd.) naleznete na podstráních vybraného hotelu pod heslem služby, ale i v rámci rezervačního procesu Vám tuto informaci sdělíme následně také.